EBWA-NR0020FET
OhmiteOhmite
EBWA-NR0020FET Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EBWA-NR0020FET
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.002 OHM 1% 4W 4120
Duomenų lapai: EBWA-NR0020FET.pdf
  • Pranešimas
EBWA-NR0020FET specifikacijos
Dalies numeris EBWA-NR0020FET Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.002 OHM 1% 4W 4120 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79811 pcs Duomenų lapas EBWA-NR0020FET.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.197" W (10.50mm x 5.00mm)
Serija EBW Atsparumas 2 mOhms
Galia (vatais) 4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Kiti vardai EBWA-NR0020FET-ND
EBWA-NR0020FETTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 170°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.025" (0.64mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 2 mOhms ±1% 4W Chip Resistor Nonstandard Current Sense, Moisture Resistant Metal Element Kompozicija Metal Element