D225K2K5
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D225K2K5
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W
Duomenų lapai: D225K2K5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
D225K2K5 specifikacijos
Dalies numeris D225K2K5 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2467 pcs Duomenų lapas D225K2K5.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimas Solder Lug
Serija Dividohm®210 Atsparumas 2.5 kOhms
Galia (vatais) 225W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, 3 Lead, Tubular Kiti vardai OHD225K2K5
OHD225K2K5-ND
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Ilgis 10.500" (266.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Skersmuo 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
Išsamus aprašymas 2.5 kOhms 225W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 10.500" (266.70mm) Length Reguliavimo tipas Slide
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
D225K25RE
D225K25RE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RESISTOR POWER ADJ 25 OHM 225W
Sandelyje: 3747 pcs
parsisiųsti: D225K25RE.pdf
RFQ
D225K2K5E
D225K2K5E
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 225W