BB232025R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BB232025R0KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 25 OHM 10% 700W
Duomenų lapai: BB232025R0KE.pdf
  • Pranešimas
BB232025R0KE specifikacijos
Dalies numeris BB232025R0KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 25 OHM 10% 700W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5823 pcs Duomenų lapas BB232025R0KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 12.599" L x 3.429" W (320.00mm x 87.10mm) Serija BA
Atsparumas 25 Ohms Galia (vatais) 700W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Rectangular Case
Kiti vardai OHBB232025R0KE
OHBB232025R0KE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 385°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 25 Ohms ±10% 700W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BB25AB
BB25AB
Gamintojai: NKK Switches
apibūdinimas: SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V