BB116010R0KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BB116010R0KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 10 OHM 10% 500W
Duomenų lapai: BB116010R0KE.pdf
  • Pranešimas
BB116010R0KE specifikacijos
Dalies numeris BB116010R0KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 10 OHM 10% 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4298 pcs Duomenų lapas BB116010R0KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 6.299" L x 3.740" W (160.00mm x 95.00mm) Serija BA
Atsparumas 10 Ohms Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Rectangular Case
Kiti vardai OHBB116010R0KE
OHBB116010R0KE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 385°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.181" (30.00mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±10% 500W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozicija Wirewound Dengimas, būsto tipas Aluminum
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BB120
BB120
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: ADAPTER SET OF 2 BANANA TO BNC
Sandelyje: 2650 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BB120-II
BB120-II
Gamintojai: Fluke Electronics
apibūdinimas: BB120-II, SET OF 2 BANANA TO BNC
Sandelyje: 2074 pcs
parsisiųsti: BB120-II.pdf
RFQ
BB132
BB132
Gamintojai: Laird Technologies - Antennas
apibūdinimas: RF ANT 530MHZ WHIP STR NMO BASE
parsisiųsti: BB132.pdf
BB131,115
BB131,115
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: DIODE VHF VAR CAP 30V SOD323
parsisiųsti:
BB1322W
BB1322W
apibūdinimas: RF ANT 132MHZ WHIP STR NMO BASE
parsisiųsti: BB1322W.pdf
BB10/2
BB10/2
Gamintojai: B+B SmartWorx, Inc.
apibūdinimas: JUMPER-COMB BAR 2P 10MM TB 25PC
BB1322WS
BB1322WS
parsisiųsti: BB1322WS.pdf
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: JUMPER-COMB BAR 10P 10MM TB 5PC
BB10/3
BB10/3
apibūdinimas: JUMPER-COMB BAR 3P 10MM TB 20PC
BB1322NR
BB1322NR
apibūdinimas: RF ANT 153MHZ WHIP STR NMO BASE
parsisiųsti: BB1322NR.pdf
BB10/4
BB10/4
apibūdinimas: JUMPER-COMB BAR 4P 10MM TB 15PC
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus