BAB32666R00KE
OhmiteOhmite
BAB32666R00KE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAB32666R00KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas 6 OHMS 10% 1000 WATT CASE
Duomenų lapai: BAB32666R00KE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BAB32666R00KE specifikacijos
Dalies numeris BAB32666R00KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas 6 OHMS 10% 1000 WATT CASE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1025 pcs Duomenų lapas BAB32666R00KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 10.472" L x 5.000" W (266.00mm x 127.00mm) Serija BA
Atsparumas 6 Ohms Galia (vatais) 1000W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Rectangular Case
Darbinė temperatūra - Montavimo funkcija Flanges
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Švino stilius Wire Leads
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 2.130" (54.10mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 6 Ohms ±10% 1000W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound