B20J350E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: B20J350E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 350 OHM 20W 5% AXIAL
Duomenų lapai: B20J350E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
B20J350E specifikacijos
Dalies numeris B20J350E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 350 OHM 20W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21326 pcs Duomenų lapas B20J350E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±260ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.437" Dia x 2.000" L (11.11mm x 50.80mm)
Serija Brown Devil® 200 Atsparumas 350 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHB20J350E
OHB20J350E-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 350 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound