AH50600V05000EE
OhmiteOhmite
AH50600V05000EE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AH50600V05000EE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas ALUMINUM EXTRUSION 5"
Duomenų lapai: AH50600V05000EE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
AH50600V05000EE specifikacijos
Dalies numeris AH50600V05000EE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas ALUMINUM EXTRUSION 5" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3763 pcs Duomenų lapas AH50600V05000EE.pdf
Plotis 3.924" (99.67mm) Įveskite Board Level, Vertical, Extrusion
Terminis atsparumas @ natūralus 1.30°C/W Terminis atsparumas @ Forced Air Flow -
Figūra Rectangular, Fins Serija HS
"Power Dissipation @ Temperature" pakilimas - Pakuotė atvėsinta Aluminum Housed Resistor
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga apdaila Unfinished
Medžiaga Aluminum Alloy Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Ilgis 5.000" (127.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis be pagrindo (aukščio) 1.210" (30.73mm) Skersmuo -