602SJR00500
OhmiteOhmite
602SJR00500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 602SJR00500
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND
Duomenų lapai: 602SJR00500.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
602SJR00500 specifikacijos
Dalies numeris 602SJR00500 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.005 OHM 5% 1/4W L BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4753 pcs Duomenų lapas 602SJR00500.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.551" L x 0.118" W (14.00mm x 3.00mm)
Serija 60S Atsparumas 5 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Strip, L Bend Kiti vardai 602SJR005
602SJR00500BK
Darbinė temperatūra -40°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Strip, L Bend Current Sense, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Element