60/115MNJ100RDE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 60/115MNJ100RDE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 100 OHM 5% 115W
Duomenų lapai: 60/115MNJ100RDE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
60/115MNJ100RDE specifikacijos
Dalies numeris 60/115MNJ100RDE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 100 OHM 5% 115W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6232 pcs Duomenų lapas 60/115MNJ100RDE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Dydis / Matmenys 5.563" L x 0.750" W (141.30mm x 19.05mm) Serija Metalohm
Atsparumas 100 Ohms Galia (vatais) 115W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai OH60/115MNJ100RDE
OH60/115MNJ100RDE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C
Montavimo funkcija Flanges Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks Švino stilius Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.750" (19.05mm)
funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±5% 115W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozicija Wirewound