LW V18G-R2S2-3K5L
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LW V18G-R2S2-3K5L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LW V18G-R2S2-3K5L
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas LED WHITE SMD R/A
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
LW V18G-R2S2-3K5L specifikacijos
Dalies numeris LW V18G-R2S2-3K5L Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
apibūdinimas LED WHITE SMD R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5740 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis -
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) - Žiūrėjimo kampas -
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.80mm L x 1.20mm W
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0704 (1810 Metric) Kiti vardai 475-2786-2
Q65110A1923
Montavimo tipas Surface Mount, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Reitingas - Objektyvo skaidrumas -
Objektyvo stilius / dydis - Objektyvo spalva -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 0.55mm