LW P473-R1R2-FKPL-1-10-R18-Z
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LW P473-R1R2-FKPL-1-10-R18-Z Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LW P473-R1R2-FKPL-1-10-R18-Z
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas LED WHITE DIFF 2SMD BOTTOM ENTRY
Duomenų lapai: LW P473-R1R2-FKPL-1-10-R18-Z.pdf
  • Pranešimas
LW P473-R1R2-FKPL-1-10-R18-Z specifikacijos
Dalies numeris LW P473-R1R2-FKPL-1-10-R18-Z Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 5005 pcs Duomenų lapas LW P473-R1R2-FKPL-1-10-R18-Z.pdf
Bangos ilgis - didžiausias - Bangos ilgis - dominuojantis -
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 3.1V Žiūrėjimo kampas 120°
Tiekėjo prietaisų paketas 2-SMD Dydis / Matmenys 3.40mm L x 1.90mm W
Serija PointLED® Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2-SMD, Flat Lead Kiti vardai 475-3135-1
Montavimo tipas Surface Mount, Bottom Entry Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year)
Millicandela Reitingas 146mcd Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Flat Top, 1.60mm Objektyvo spalva Yellow
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis (maks.) 0.88mm
funkcijos - Išsamus aprašymas White LED Indication - Discrete 3.1V 2-SMD, Flat Lead
Dabartinis testas 10mA Konfigūracija Standard