LR CPDP-JSJU-1-0-350-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LR CPDP-JSJU-1-0-350-R18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LR CPDP-JSJU-1-0-350-R18
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas LED OSLON 625NM RED SMD
Duomenų lapai: LR CPDP-JSJU-1-0-350-R18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
LR CPDP-JSJU-1-0-350-R18 specifikacijos
Dalies numeris LR CPDP-JSJU-1-0-350-R18 Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 94947 pcs Duomenų lapas LR CPDP-JSJU-1-0-350-R18.pdf
Bangos ilgis 631nm (620nm ~ 632nm) Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.15V
Žiūrėjimo kampas 150° Paketo terminis atsparumas 9.6°C/W
Temperatūra - bandymas 25°C Tiekėjo prietaisų paketas SMD
Dydis / Matmenys 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® SSL 150
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1212 (3030 Metric)
Kiti vardai 475-3077-1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 85 lm/W
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.062" (1.58mm)
Dabartinis testas 350mA Dabartinis - maks 1A