LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas LED 623NM RED OSLON SSL SMD
Duomenų lapai: LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18 specifikacijos
Dalies numeris LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18 Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 74137 pcs Duomenų lapas LR CP7P-JSJU-1-0-350-R18.pdf
Bangos ilgis 626nm (620nm ~ 632nm) Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.15V
Žiūrėjimo kampas 80° Paketo terminis atsparumas 9.6°C/W
Temperatūra - bandymas 25°C Tiekėjo prietaisų paketas SMD
Dydis / Matmenys 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® SSL 80
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 1212 (3030 Metric)
Kiti vardai 475-3140-1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 85 lm/W
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.092" (2.33mm)
Dabartinis testas 350mA Dabartinis - maks 1A