HDSP2114S
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HDSP2114S
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas DISPLAY 8CHAR .200" HI EFF GREEN
Duomenų lapai: HDSP2114S.pdf
  • Pranešimas
HDSP2114S specifikacijos
Dalies numeris HDSP2114S Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 5708 pcs Duomenų lapas HDSP2114S.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) - Dydis / Matmenys 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)
Serija Intelligent Display® Kiti vardai Q68000A8564
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Millicandela Reitingas 510µcd
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Vidinė jungtis -
Sąsaja Parallel, 8-Bit Išsamus aprašymas Dot Matrix Display Module 5 x 7 Green Parallel, 8-Bit 1.68" L x 0.77" W x 0.21" H (42.67mm x 19.58mm x 5.31mm)