| Dalies numeris | GW P7LP32.CM-RPRR-XX55-1-300-R18 | Gamintojas | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
|---|---|---|---|
| Galimas kiekis | 53256 pcs | Duomenų lapas | GW P7LP32.CM-RPRR-XX55-1-300-R18.pdf |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 38V | Žiūrėjimo kampas | 120° |
| Paketo terminis atsparumas | 1.8°C/W | Tiekėjo prietaisų paketas | SMD |
| Dydis / Matmenys | 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm) | Serija | DURIS® S 10 |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) | Paketas / dėžutė | 2828 (7070 Metric) |
Montavimo tipas | Surface Mount |
| Aukštis - sėdi (maks.) | 0.032" (0.80mm) | Flux @ 85 ° C, Current - Test | - |
| Flux @ 25 ° C, Current - Test | 1260 lm (1120 lm ~ 1400 lm) | Išsamus aprašymas | LED Lighting DURIS® S 10 White, Neutral 4000K 38V 300mA 120° 2828 (7070 Metric) |
| Dabartinis testas | 300mA | Dabartinis - maks | 400mA |