GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas LED OLSON COOL WHITE 5700K SMD
Duomenų lapai: GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18.pdf
  • Pranešimas
GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18 specifikacijos
Dalies numeris GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18 Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Galimas kiekis 4945 pcs Duomenų lapas GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.8V Žiūrėjimo kampas 120°
Paketo terminis atsparumas 3°C/W Tiekėjo prietaisų paketas SMD
Dydis / Matmenys 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Serija OSLON® Square
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1212 (3030 Metric)
Kiti vardai GW CSSRM1.PC-MFNQ-5F7G-1-700-R18-ND
Q65111A8791
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test 153 lm/W
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.077" (1.95mm)
Flux @ 85 ° C, Current - Test 300 lm (270 lm ~ 330 lm) Flux @ 25 ° C, Current - Test -
Išsamus aprašymas LED Lighting OSLON® Square White, Cool 5700K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) Dabartinis testas 700mA
Dabartinis - maks 1.8A Spalva White, Cool