| Dalies numeris | GW CSSRM1.EC-MSMU-5L7N-1-700-R18 | Gamintojas | OSRAM Opto Semiconductors, Inc. |
|---|---|---|---|
| Galimas kiekis | 5401 pcs | Duomenų lapas | GW CSSRM1.EC-MSMU-5L7N-1-700-R18.pdf |
| Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) | 2.8V | Žiūrėjimo kampas | 120° |
| Paketo terminis atsparumas | 3°C/W | Tiekėjo prietaisų paketas | SMD |
| Dydis / Matmenys | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) | Serija | OSLON® Square |
| Pakuotė | Tape & Reel (TR) | Paketas / dėžutė | 1212 (3030 Metric) |
Montavimo tipas | Surface Mount |
| Drėgmės jautrumo lygis (MSL) | 2 (1 Year) | Lumens / Watt @ Current - Test | 129 lm/W |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant | Aukštis - sėdi (maks.) | 0.077" (1.95mm) |
| Flux @ 85 ° C, Current - Test | 252 lm (224 lm ~ 280 lm) | Flux @ 25 ° C, Current - Test | - |
| Išsamus aprašymas | LED Lighting OSLON® Square White, Neutral 4000K 2.8V 700mA 120° 1212 (3030 Metric) | Dabartinis testas | 700mA |
| Dabartinis - maks | 1.8A | Spalva | White, Neutral |