GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX
Gamintojas / Gamintojas: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
Prekės aprašymas LED DURIS SMD
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX specifikacijos
Dalies numeris GD DASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX Gamintojas OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
apibūdinimas LED DURIS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5124 pcs Duomenų lapas
Bangos ilgis 450nm Įtampa - pirmyn (Vf) (tipas) 2.95V
Žiūrėjimo kampas 105° Temperatūra - bandymas 25°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.102" L x 0.087" W (2.60mm x 2.20mm)
Serija DURIS® P 5 Paketas / dėžutė 1009 (2622 Metric)
Kiti vardai GDDASPA1.14-RMSK-5-KN-100-R18-XX
Q65112A2459
Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Lumens / Watt @ Current - Test -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Dabartinis testas 100mA Dabartinis - maks 250mA