82400-4-SW
O.C. White Co.O.C. White Co.
82400-4-SW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 82400-4-SW
Gamintojas / Gamintojas: O.C. White Co.
Prekės aprašymas LAMP MAGNIFIER LED CLAMP
Duomenų lapai: 82400-4-SW.pdf
Akcijų būklė 213 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 213 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
82400-4-SW specifikacijos
Dalies numeris 82400-4-SW Gamintojas O.C. White Co.
apibūdinimas LAMP MAGNIFIER LED CLAMP "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 213 pcs Duomenų lapas 82400-4-SW.pdf
Svoris - Įtampa 100 ~ 240V
Serija Green-Lite™ Kiti vardai 1844-1049
1844-1049-ND
Montavimo tipas - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks Objektyvo stilius / dydis 4 Diopter (2x), 7.00" L x 5.25" W (177.80mm x 133.35mm)
Lempos / didintuvo tipas Lamp, Magnifier Laido ilgis -
Spalva White Lempa LED, White
Rankos 43.00" (1092.2mm)