22400-4-SW
O.C. White Co.O.C. White Co.
22400-4-SW Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 22400-4-SW
Gamintojas / Gamintojas: O.C. White Co.
Prekės aprašymas LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Duomenų lapai: 22400-4-SW.pdf
Akcijų būklė 284 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 284 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
22400-4-SW specifikacijos
Dalies numeris 22400-4-SW Gamintojas O.C. White Co.
apibūdinimas LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 284 pcs Duomenų lapas 22400-4-SW.pdf
Įtampa 100 ~ 240V Serija Green-Lite®
Kiti vardai 1844-1025 Montavimo tipas Edge Clamp
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
Objektyvo stilius / dydis 4 Diopter (2x), 5.00" (127.00mm) Diameter Lempos / didintuvo tipas Lamp, Magnifier
Laido ilgis - Spalva White
Lempa LED, White Rankos 43.00" (1092.2mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
22400-BR
22400-BR
Gamintojai: O.C. White Co.
apibūdinimas: LAMP MAGNIFIER 3 DIOPTER CLAMP
Sandelyje: 329 pcs
parsisiųsti:
RFQ
Gamintojai: Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas: TUBING, HEAT SHRINK, GENERAL PUR
Sandelyje: 20594 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: PLATE FRONT SHEAR
Sandelyje: 393 pcs
22400-5-B
22400-5-B
Gamintojai: O.C. White Co.
apibūdinimas: LAMP MAGNIFIER 5 DIOPTER CLAMP
Sandelyje: 293 pcs
apibūdinimas: LOCATOR, AMPLIBOND
Sandelyje: 290 pcs
2240-0
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: ALLIGATOR CLP/BANA JACK BLK
Sandelyje: 69204 pcs
parsisiųsti: 2240-0.pdf
apibūdinimas: LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Sandelyje: 281 pcs
parsisiųsti: 22400-4-B.pdf
2240-2
Gamintojai: Pomona Electronics
apibūdinimas: ALLIGATOR CLP/BANA JACK RED
parsisiųsti: 2240-2.pdf
22400-4-SB
22400-4-SB
Sandelyje: 278 pcs
parsisiųsti: 22400-4-SB.pdf
apibūdinimas: ALLIGATOR CLP/BANA JACK 1BLK/RED
2240-S
2240-S
Gamintojai: Laird Technologies
apibūdinimas: SHEET SILICONE 101.6X152.4MM
parsisiųsti: 2240-S.pdf
apibūdinimas: BEARING, THRUST
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus