NRF24LU1P-F32Q32-R7
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
NRF24LU1P-F32Q32-R7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRF24LU1P-F32Q32-R7
Gamintojas / Gamintojas: Nordic Semiconductor
Prekės aprašymas IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN
Duomenų lapai: NRF24LU1P-F32Q32-R7.pdf
  • Pranešimas
NRF24LU1P-F32Q32-R7 specifikacijos
Dalies numeris NRF24LU1P-F32Q32-R7 Gamintojas Nordic Semiconductor
apibūdinimas IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32-VFQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30260 pcs Duomenų lapas NRF24LU1P-F32Q32-R7.pdf
Įtampa - tiekimas 4 V ~ 5.25 V Įveskite TxRx + MCU
Serija - Nuoseklios sąsajos SPI, UART, USB
Jautrumas -94dBm RF Šeima / standartas General ISM > 1GHZ
Protokolas - Maitinimas - išvestis 0dBm
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 32-VFQFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Moduliavimas GFSK Atminties dydis 32kB Flash, 2kB SRAM
GPIO 6 Dažnumas 2.4GHz
Išsamus aprašymas IC RF TxRx + MCU General ISM > 1GHZ 2.4GHz 32-VFQFN Exposed Pad Duomenų perdavimo sparta (maks.) 12Mbps
Dabartinis - perduodantis 11.1mA Dabartinis - gavimas 12.9mA ~ 13.3mA