NRF24L01
Nordic SemiconductorNordic Semiconductor
Nordic Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRF24L01
Gamintojas / Gamintojas: Nordic Semiconductor
Prekės aprašymas IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN
Duomenų lapai: NRF24L01.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
490 pcs
  • Pranešimas
NRF24L01 specifikacijos
Dalies numeris NRF24L01 Gamintojas Nordic Semiconductor
apibūdinimas IC RF TXRX ISM>1GHZ 20-VFQFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40372 pcs Duomenų lapas NRF24L01.pdf
Įtampa - tiekimas 1.9 V ~ 3.6 V Įveskite TxRx Only
Serija - Nuoseklios sąsajos SPI
Jautrumas -85dBm RF Šeima / standartas General ISM > 1GHZ
Protokolas - Maitinimas - išvestis 0dBm
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 20-VFQFN Exposed Pad
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Moduliavimas GFSK Atminties dydis -
Dažnumas 2.4GHz Išsamus aprašymas IC RF TxRx Only General ISM > 1GHZ 2.4GHz 20-VFQFN Exposed Pad
Duomenų perdavimo sparta (maks.) 2Mbps Dabartinis - perduodantis 7mA ~ 11.3mA
Dabartinis - gavimas 11.1mA ~ 12.3mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NRF24L01P-MODULE-PCB
NRF24L01P-MODULE-PCB
Gamintojai: Nordic Semiconductor
apibūdinimas: KIT EVAL NRF24L01+ PCB ANTENNA
Sandelyje: 2916 pcs
parsisiųsti: NRF24L01P-MODULE-PCB.pdf
RFQ
NRF24E2G-REEL
NRF24E2G-REEL
apibūdinimas: IC TRANSMITTER 2.4GHZ 8051 36QFN
Sandelyje: 30959 pcs
parsisiųsti: NRF24E2G-REEL.pdf
RFQ
NRF24E2G-REEL7
NRF24E2G-REEL7