822B012-173L901
NorCompNorComp
NorComp
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 822B012-173L901
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: 822B012-173L901.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
18 pcs
  • Pranešimas
822B012-173L901 specifikacijos
Dalies numeris 822B012-173L901 Gamintojas NorComp
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1978 pcs Duomenų lapas 822B012-173L901.pdf
Įtampos įvertinimas 480V Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti - "Shell" medžiaga Brass
"Shell Finish" Nickel Serija QUIK-LOQ™ 822B
Pakuotė Tray Orientacija Keyed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Montavimo funkcija -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Polyphenylene Sulfide (PPS) Apsauga nuo įsilaužimo IP50 - Dust Protected
funkcijos Backshell, Strain Relief Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7A
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 7.00µin (0.178µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Spalva Black, Silver Kabelių atidarymas 0.327" ~ 0.362" (8.30mm ~ 9.20mm)