189-H15-513R497
NorCompNorComp
NorComp
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 189-H15-513R497
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT/RCPT 15/15POS RA
Duomenų lapai: 189-H15-513R497.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
189-H15-513R497 specifikacijos
Dalies numeris 189-H15-513R497 Gamintojas NorComp
Galimas kiekis 20619 pcs Duomenų lapas 189-H15-513R497.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 1 (DE, E); 1 (DE, E) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Nickel Plated Serija 189
Pakuotė Tray Kiti vardai NOR1836
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 3, 3
Pozicijų skaičius 15, 15 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polyamide (PA9T), Nylon 9T
Išsamus aprašymas 15, 15 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 3A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Kontaktinė forma Stamped Susisiekite su Finish Thickness Flash
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Plug, Male Pins
Jungties stilius D-Sub - Stacked Spalva Black
Backset Spacing 0.350" (8.89mm)