180-078-101L011
NorCompNorComp
NorComp
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 180-078-101L011
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Duomenų lapai: 180-078-101L011.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
280 pcs
  • Pranešimas
180-078-101L011 specifikacijos
Dalies numeris 180-078-101L011 Gamintojas NorComp
apibūdinimas CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14210 pcs Duomenų lapas 180-078-101L011.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D) High Density
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Serija 180
Pakuotė Tray Kiti vardai 4878MEA
Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C Eilučių skaičius 4
Pozicijų skaičius 78 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Flanšo funkcija Cable Side (4-40)
funkcijos Shielded Išsamus aprašymas 78 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
Dabartinis įvertinimas 5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Brass Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub, High Density
Spalva - Backset Spacing -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
Gamintojai: NorComp
apibūdinimas: CONN D-SUB HD PLUG 78POS PNL MNT
Sandelyje: 4521 pcs
parsisiųsti: 180-078-102-021.pdf
RFQ
180-062-273L030
180-062-273L030
Gamintojai: NorComp
apibūdinimas: CONN DB62 FEMALE HD CRIMP NICKEL
Sandelyje: 12317 pcs
parsisiųsti: 180-062-273L030.pdf
RFQ