173-E50-211R001
NorCompNorComp
173-E50-211R001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 173-E50-211R001
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 1.173-E50-211R001.pdf2.173-E50-211R001.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
173-E50-211R001 specifikacijos
Dalies numeris 173-E50-211R001 Gamintojas NorComp
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4014 pcs Duomenų lapas 1.173-E50-211R001.pdf2.173-E50-211R001.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 5 (DD, D)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Serija 173-E, M Series
Pakuotė Tray Kiti vardai 1173-50FEA
Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C Eilučių skaičius 3
Pozicijų skaičius 50 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos -
Išsamus aprašymas 50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 5A
Susisiekimo tipas Signal Kontaktinė medžiaga -
Kontaktinė forma Machined Susisiekite su Finish Thickness Flash
Susisiekite su Finish Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Jungties stilius D-Sub Spalva White
Backset Spacing 0.283" (7.20mm)