172-E37-212-911
NorCompNorComp
172-E37-212-911 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 172-E37-212-911
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: 1.172-E37-212-911.pdf2.172-E37-212-911.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
172-E37-212-911 specifikacijos
Dalies numeris 172-E37-212-911 Gamintojas NorComp
Galimas kiekis 5016 pcs Duomenų lapas 1.172-E37-212-911.pdf2.172-E37-212-911.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin Plated Serija 172-E
Pakuotė Tray Kiti vardai 2937FE
79E09F
79E09F-ND
Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flanšo funkcija Board Side (4-40); Mating Side, Female Screwlock (4-40) funkcijos Board Lock
Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 5A