172-E37-202R001
NorCompNorComp
172-E37-202R001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 172-E37-202R001
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Duomenų lapai: 172-E37-202R001.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
40 pcs
80 pcs
120 pcs
280 pcs
520 pcs
  • Pranešimas
172-E37-202R001 specifikacijos
Dalies numeris 172-E37-202R001 Gamintojas NorComp
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26852 pcs Duomenų lapas 172-E37-202R001.pdf
Vielos matuoklis 20-26 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin Plated Serija 172-E, M Series
Pakuotė Tray Kiti vardai 1137FER
172E37202R001
Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT)
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos -
Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 5A