172-E37-201-011
NorCompNorComp
172-E37-201-011 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 172-E37-201-011
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Duomenų lapai: 172-E37-201-011.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
172-E37-201-011 specifikacijos
Dalies numeris 172-E37-201-011 Gamintojas NorComp
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 16587 pcs Duomenų lapas 172-E37-201-011.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder Cup "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E
Pakuotė - Kiti vardai 5137FE
77E09F
77E09F-ND
Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 37 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Flanšo funkcija Cable Side (4-40)
funkcijos - Išsamus aprašymas 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 5A Susisiekimo tipas Signal