172-E15-211R001
NorCompNorComp
172-E15-211R001 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 172-E15-211R001
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: 1.172-E15-211R001.pdf2.172-E15-211R001.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
172-E15-211R001 specifikacijos
Dalies numeris 172-E15-211R001 Gamintojas NorComp
Galimas kiekis 5403 pcs Duomenų lapas 1.172-E15-211R001.pdf2.172-E15-211R001.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E, M Series
Pakuotė Tray Kiti vardai 515FEA
Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polyamide (PA6T), Nylon 6T
Flanšo funkcija Housing/Shell (Unthreaded) funkcijos -
Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 5A