172-E15-111-021
NorCompNorComp
172-E15-111-021 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 172-E15-111-021
Gamintojas / Gamintojas: NorComp
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Duomenų lapai: 172-E15-111-021.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
172-E15-111-021 specifikacijos
Dalies numeris 172-E15-111-021 Gamintojas NorComp
Galimas kiekis 4879 pcs Duomenų lapas 172-E15-111-021.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Serija 172-E
Pakuotė - Kiti vardai 54E09M
54E09M-ND
6515ME
Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Flanšo funkcija Board Side (4-40) funkcijos -
Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas 5A