MVA6.3VC331MF80TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MVA6.3VC331MF80TP
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: MVA6.3VC331MF80TP.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MVA6.3VC331MF80TP specifikacijos
Dalies numeris MVA6.3VC331MF80TP Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4600 pcs Duomenų lapas MVA6.3VC331MF80TP.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MVA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 135mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.303" (7.70mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.758 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.758 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 330µF Programos General Purpose