LXZ6.3VB331M6X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
LXZ6.3VB331M6X11LL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXZ6.3VB331M6X11LL
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LXZ6.3VB331M6X11LL specifikacijos
Dalies numeris LXZ6.3VB331M6X11LL Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5243 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija LXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.098" (2.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Varža 250 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose