LXZ25VB331M10X12LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
LXZ25VB331M10X12LL Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LXZ25VB331M10X12LL
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LXZ25VB331M10X12LL specifikacijos
Dalies numeris LXZ25VB331M10X12LL Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4687 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija LXZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai ELXZ250ELL331MJC5N
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Varža 90 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Talpa 330µF