ESMG350ELL331MJC5S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
ESMG350ELL331MJC5S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESMG350ELL331MJC5S
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: ESMG350ELL331MJC5S.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ESMG350ELL331MJC5S specifikacijos
Dalies numeris ESMG350ELL331MJC5S Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 304637 pcs Duomenų lapas ESMG350ELL331MJC5S.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SMG Sraigtasparnis @ žemos dažnio 490mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 735mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 565-1084
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.551" (14.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 330µF Programos General Purpose