EMZR500ADA331MJA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMZR500ADA331MJA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMZR500ADA331MJA0G
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP POLY 330UF 20% 50V SMD
Duomenų lapai: EMZR500ADA331MJA0G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
EMZR500ADA331MJA0G specifikacijos
Dalies numeris EMZR500ADA331MJA0G Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP POLY 330UF 20% 50V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 61887 pcs Duomenų lapas EMZR500ADA331MJA0G.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija Alchip™- MZR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 565-4326-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.406" (10.30mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 120 mOhm @ 100kHz Išsamus aprašymas 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos Automotive