EMVE350ADA331MJA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVE350ADA331MJA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMVE350ADA331MJA0G
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: EMVE350ADA331MJA0G.pdf
  • Pranešimas
EMVE350ADA331MJA0G specifikacijos
Dalies numeris EMVE350ADA331MJA0G Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 219946 pcs Duomenų lapas EMVE350ADA331MJA0G.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija Alchip™- MVE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 450mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD
Kiti vardai 565-2237-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 330µF Programos General Purpose