EMVA250ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVA250ADA331MHA0G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EMVA250ADA331MHA0G
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Duomenų lapai: EMVA250ADA331MHA0G.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
EMVA250ADA331MHA0G specifikacijos
Dalies numeris EMVA250ADA331MHA0G Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 320292 pcs Duomenų lapas EMVA250ADA331MHA0G.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija Alchip™- MVA Sraigtasparnis @ žemos dažnio 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 324mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 565-2108-2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Talpa 330µF