EGXE100ELL331MJC5S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EGXE100ELL331MJC5S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EGXE100ELL331MJC5S
Gamintojas / Gamintojas: Nippon Chemi-Con
Prekės aprašymas CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: EGXE100ELL331MJC5S.pdf
  • Pranešimas
EGXE100ELL331MJC5S specifikacijos
Dalies numeris EGXE100ELL331MJC5S Gamintojas Nippon Chemi-Con
apibūdinimas CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 377432 pcs Duomenų lapas EGXE100ELL331MJC5S.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija GXE Sraigtasparnis @ žemos dažnio 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 620mA @ 100kHz Reitingai AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Varža 150 mOhms Aukštis - sėdi (maks.) 0.571" (14.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Talpa 330µF Programos Automotive