UZP1V2R2MCL1GB
NichiconNichicon
UZP1V2R2MCL1GB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UZP1V2R2MCL1GB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UZP1V2R2MCL1GB.pdf2.UZP1V2R2MCL1GB.pdf3.UZP1V2R2MCL1GB.pdf
  • Pranešimas
UZP1V2R2MCL1GB specifikacijos
Dalies numeris UZP1V2R2MCL1GB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 375529 pcs Duomenų lapas 1.UZP1V2R2MCL1GB.pdf2.UZP1V2R2MCL1GB.pdf3.UZP1V2R2MCL1GB.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UZP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.6mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-10083-2
UZP1V2R2MCL1GB-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.181" (4.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UZP1H3R3MCL1GB
UZP1H3R3MCL1GB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3.3UF 20% 50V SMD