UZP1C4R7MCL1GB
NichiconNichicon
UZP1C4R7MCL1GB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UZP1C4R7MCL1GB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 4.7UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.UZP1C4R7MCL1GB.pdf2.UZP1C4R7MCL1GB.pdf3.UZP1C4R7MCL1GB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UZP1C4R7MCL1GB specifikacijos
Dalies numeris UZP1C4R7MCL1GB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 4.7UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 263269 pcs Duomenų lapas 1.UZP1C4R7MCL1GB.pdf2.UZP1C4R7MCL1GB.pdf3.UZP1C4R7MCL1GB.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UZP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Bi-Polar Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-10076-6
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.181" (4.60mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 4.7µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 4.7µF Programos General Purpose