UWT1V151MNL1GS
NichiconNichicon
UWT1V151MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UWT1V151MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UWT1V151MNL1GS.pdf2.UWT1V151MNL1GS.pdf3.UWT1V151MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UWT1V151MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UWT1V151MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 637854 pcs Duomenų lapas 1.UWT1V151MNL1GS.pdf2.UWT1V151MNL1GS.pdf3.UWT1V151MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija UWT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 232.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-2204-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 150µF Programos General Purpose