UWT1C151MCR1GS
NichiconNichicon
UWT1C151MCR1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UWT1C151MCR1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Duomenų lapai: 1.UWT1C151MCR1GS.pdf2.UWT1C151MCR1GS.pdf3.UWT1C151MCR1GS.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
UWT1C151MCR1GS specifikacijos
Dalies numeris UWT1C151MCR1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4032 pcs Duomenų lapas 1.UWT1C151MCR1GS.pdf2.UWT1C151MCR1GS.pdf3.UWT1C151MCR1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UWT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 142.5mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.303" (7.70mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 150µF Programos General Purpose