UWT0J152MNL1GS
NichiconNichicon
UWT0J152MNL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UWT0J152MNL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 1.UWT0J152MNL1GS.pdf2.UWT0J152MNL1GS.pdf3.UWT0J152MNL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
UWT0J152MNL1GS specifikacijos
Dalies numeris UWT0J152MNL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 168277 pcs Duomenų lapas 1.UWT0J152MNL1GS.pdf2.UWT0J152MNL1GS.pdf3.UWT0J152MNL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UWT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 465mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-2161-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose