UWS1A102MCL1GS
NichiconNichicon
UWS1A102MCL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UWS1A102MCL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: 1.UWS1A102MCL1GS.pdf2.UWS1A102MCL1GS.pdf3.UWS1A102MCL1GS.pdf
  • Pranešimas
UWS1A102MCL1GS specifikacijos
Dalies numeris UWS1A102MCL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4775 pcs Duomenų lapas 1.UWS1A102MCL1GS.pdf2.UWS1A102MCL1GS.pdf3.UWS1A102MCL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UWS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 454mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 590.2mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-6326-2
UWS1A102MCL1GS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 1000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1000µF