UWH1V101MCL1GS
NichiconNichicon
UWH1V101MCL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UWH1V101MCL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Duomenų lapai: 1.UWH1V101MCL1GS.pdf2.UWH1V101MCL1GS.pdf3.UWH1V101MCL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
UWH1V101MCL1GS specifikacijos
Dalies numeris UWH1V101MCL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 272243 pcs Duomenų lapas 1.UWH1V101MCL1GS.pdf2.UWH1V101MCL1GS.pdf3.UWH1V101MCL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija UWH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-9774-2
UWH1V101MCL1GS-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 28 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C
Talpa 100µF Programos General Purpose