UWD1A330MCL1GS
NichiconNichicon
UWD1A330MCL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UWD1A330MCL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Duomenų lapai: 1.UWD1A330MCL1GS.pdf2.UWD1A330MCL1GS.pdf3.UWD1A330MCL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UWD1A330MCL1GS specifikacijos
Dalies numeris UWD1A330MCL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 446963 pcs Duomenų lapas 1.UWD1A330MCL1GS.pdf2.UWD1A330MCL1GS.pdf3.UWD1A330MCL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UWD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 150mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-9648-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 760 mOhms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 33µF