UWD0J270MCL1GS
NichiconNichicon
UWD0J270MCL1GS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UWD0J270MCL1GS
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD
Duomenų lapai: 1.UWD0J270MCL1GS.pdf2.UWD0J270MCL1GS.pdf3.UWD0J270MCL1GS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
UWD0J270MCL1GS specifikacijos
Dalies numeris UWD0J270MCL1GS Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 544265 pcs Duomenų lapas 1.UWD0J270MCL1GS.pdf2.UWD0J270MCL1GS.pdf3.UWD0J270MCL1GS.pdf
Įtampa - Įvertinta 6.3V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Dydis / Matmenys 0.157" Dia (4.00mm)
Serija UWD Sraigtasparnis @ žemos dažnio 40mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 80mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Radial, Can - SMD Kiti vardai 493-9637-1
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 1.8 Ohms
Aukštis - sėdi (maks.) 0.228" (5.80mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 27µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Talpa 27µF