UVZ2D3R3MED1TD
NichiconNichicon
UVZ2D3R3MED1TD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ2D3R3MED1TD
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ2D3R3MED1TD.pdf2.UVZ2D3R3MED1TD.pdf
  • Pranešimas
UVZ2D3R3MED1TD specifikacijos
Dalies numeris UVZ2D3R3MED1TD Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3.3UF 20% 200V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1435510 pcs Duomenų lapas 1.UVZ2D3R3MED1TD.pdf2.UVZ2D3R3MED1TD.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 30mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 48mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Kiti vardai 493-13529-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3.3µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 3.3µF Programos General Purpose