UVZ2AR47MDD1TA
NichiconNichicon
UVZ2AR47MDD1TA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: UVZ2AR47MDD1TA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: 1.UVZ2AR47MDD1TA.pdf2.UVZ2AR47MDD1TA.pdf
  • Pranešimas
UVZ2AR47MDD1TA specifikacijos
Dalies numeris UVZ2AR47MDD1TA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1076265 pcs Duomenų lapas 1.UVZ2AR47MDD1TA.pdf2.UVZ2AR47MDD1TA.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija UVZ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 7.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 14.2mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 0.47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
UVZ2AR33MDD1TA
UVZ2AR33MDD1TA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 1052638 pcs
parsisiųsti: UVZ2AR33MDD1TA.pdf
RFQ
UVZ2C010MEH
UVZ2C010MEH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 1UF 20% 160V RADIAL
Sandelyje: 5581 pcs
parsisiųsti: UVZ2C010MEH.pdf
RFQ
UVZ2AR47MDD
UVZ2AR47MDD
apibūdinimas: CAP ALUM 0.47UF 20% 100V RADIAL